Yaptat Kahvesi

Kapıda ödeme seçendeğimizle hemen sipariş verebilirsiniz.

Sipariş Ver

 

Yaptat Kahvesi

Kapıda ödeme seçeneğimizle hemen sipariş verebilirsiniz.

Sipariş Ver

Yaptat Kahvesi

Kapıda ödeme seçeneğimizle hemen sipariş verebilirsiniz.

Sipariş Ver

Adıyaman Kervansaray Kahvesi

Yaptat Kahvesi

Kapıda ödeme seçeneğimizle hemen sipariş verebilirsiniz.

Sipariş Ver

Yaptat Kahvesi'ne Hoş Geldiniz.
Evinize neşe getiren bir tat, Yaptat.

Ürün Seçimi

Mağazadan istediğiniz beğendiğiniz Adıyaman Kervansaray kahve çeşitlerinden Yaptat Kahvesini seçiniz. Siparişinizde miktarı artırıp, azaltabilir ya da ürünü değiştirebilirsiniz. İndirim kuponunuz varsa eklemeyi unutmayınız.

Bilgileri Gir

Siparişinizin adresinize ulaşması için kullanıcı kaydınızı yapıp, adres, irtibat numarası gibi bilgilerinizi doldurunuz.

Siparişiniz Hazır

Seçmiş olduğunuz ürüne ait siparişiniz alındı. Siparişiniz yönetici onayından sonra adresinize gönderilecektir. E posta adresinizi kontrol ediniz.

Siparişleriniz

Aynı Gün Kargo

Hafta içi 16:00’ya kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir.

Güvenli Taşıma

Darbeye ve ısı değişimine karşı tam korunma sağlayan özel paket ile gönderilir.

Daima Taze

Ürünlerimiz direkt fabrikadan gönderilir, tedarik süreci olmadan taze taze hazırlanır.

Müşteri Yorumları

Kesinlikle tavsiye ediyorumm

H.YILMAZ

Süperrrrrrrrrrrrrrr

C.KILIÇ

Geçmişten gelen ve 40 yıllık hatırı olan Türk kahvesine ek olarak 7 farklı baharat ile karışım kahve çeşiti olan farklı telvesi, yumuşak içimi ile size yeni bir lezzet ile buluşturuyoruz.

Adıyaman Kervansaray Kahvesi

siparişlerinizi ücretsiz kargo imkanı ile sizlerle buluşturuyoruz. En kaliteli Türk Kahvesi çekirdekleri ve bir birinden lezzetli baharatlar ile yeni karışım yeni lezzet…

Özel karışımlı, farklı lezzetlerin harmanlandığı muhteşem bir tat; meşhur Adıyaman Yaptat Kahvesi, Adıyaman’dan dünyaya sunulan lezzet…

 Adıyaman kervansaray Kahvesi

Yaptat Kahvesi markası ile üretilmekte olup; 7 karışımlı olup içerisinde: Keçiboynuzu, Salep, Damla sakızı, Krema, Menengiç, Çikolata ve Yemen Kahvesi bulunmaktadır.

 

Meşhurluğu ile dillere destan Yaptat kahvesi, dünyada nam salmış kendine özgü, gelenek ve göreneklerini tat ve kokusuna taşıyan tadını damağınıza yapıştıran bir kahvedir. Firmamız Adıyaman’da Yaptat Kervansaray Kahvesi olarak Faaliyet göstermekte olup, tüm resmi üretim ve patentleri kendine özgü olan geçmişi güçlü nadir firmalardandır. Firmamızın dışında, birçok firma tarafından ürünlerimiz taklit edilmiş, her boyutta tüm hukuksal süreçler ile müdahale olmamıza rağmen sahte ürünlerimiz üretilmiştir. Firmamız resmi web sitesi olan bu web sitemizden anında sipariş verebilirsiniz.

Daha önce hiç böyle bir kahve içmediğinize eminiz…

Türk Kahvesi

Türk Kahvesi, Türkler tarafından keşfedilen kahve hazırlama ve pişirme metodunun adıdır. Özel bir tadı, köpüğü, kokusu, pişirilişi, ikramıyla kendine özgü bir kimliği vardır.

Önceleri Arap Yarımadası’nda kahve meyvesinin kaynatılması ile elde edilen içecek, bu yepyeni hazırlama ve pişirme metoduyla gerçek kahve lezzetine ve eşsiz aromasına kavuşmuştur. Kahve ile Türkler sayesinde tanışan Avrupa; uzun yıllar kahveyi, Türk kahvesi olarak bu yöntemle hazırlayıp tüketmiştir.

Özel karışımlı, farklı lezzetlerin harmanlandığı muhteşem bir tat; meşhur Yap-tat Kervansaray Kahvesi, Adıyaman’dan dünyaya sunulan lezzet…

Adıyaman Kervansaray Kahvesinin İçindekiler

1) YEMEN KAHVESİ

2) MENENGİÇ KAHVESİ

3) DAMLA SAKIZI

4) SAHLEP

5) KEÇİBOYNUZU

6) KREMA

7) ÇİKOLATA

 

3 ÇEŞİT KAHVEMİZ MEVCUTTUR. BUNLARDAN

 

  1. ADIYAMAN YAPTAT KAHVESİ OLAN ADIYAMAN KERVANSARAY KAHVESİ DAMLA SAKIZLI MUHŞEM BİR KARIŞIM OLAN DAMLA SAKIZLI OLARAK ÜRETİP SATIŞINI YAPTIĞIMIZ KAHVE ÇEŞİTİDİR.
  2. KAKULELİ TARİHİ ADIYAMAN KAHVESİ OLARAK SATIŞINI YAPTIĞIMIZ 7 KARIŞMLI OSMANLI DİBEK KAHVESİ OLAN VE YİNE 7 KARIŞIMLI OLAN KAHVEMİZDİR.
  3. YENİ ÜRÜNÜMÜZ İSE 3 KARIŞIMLI TOZ MENENGİÇ KAHVESİDİR. SÜTLÜ MENENGİÇ KAHVESİ DE OLARAK BİLİNEN KAHVEMİZ İÇİNDE İSE SÜT TOZU MENENGİÇ VE KEÇİ BOYNUZU VARDIR.

HER KAHVEMİZ İÇİN YİNE YAPTAT KAHVESİ OLAN VE TARIK YAPICI GÜVENCESİ İLE ÜRETİP SATTIĞIMIZ KAHVEMİZ İLE SİZLERLEYİZ.

 

 

Adıyaman Kervansaray Kahvesi

Adıyaman Kervansaray Kahvesi