Adıyaman dibek kahvesi

Adıyaman dibek kahvesi Ege ve Güneydoğu bölgesinde dibek taşı ile dövülen Adıyaman dibek kahvesi çekirdekleri normal kahve makinalarına oranla daha büyük olan dibek kahvesi, İzmir, Aydın, Muğla, Manisa gibi yerlerde ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde ise Adıyaman, Gaziantep, Şanlıurfa ve Kahramanmaraş illerinde bulunmaktadır.

Fakat şöyle bir durum var Adıyaman dibek kahvesi günümüzde farklı baharatlarında karışımı ile daha da farklı bir içime sahip olmaya başladı. 7 karışımlı dibek kahvesi olarak şuanda piyasada bulunmaktadır. Bunların başında Tarık Yapıcı’nın üretiminde olan Adıyaman yaptat kahvesi markası ile piyasada bulunan Adıyaman kervansaray kahvesi, kervansaray damla sakızlı kahve olarak da şuan için beğenilerek içilmektedir.

7 karışımlı yöresel kahve olan YAPTAT Kahvesi; sizlere 3 farklı ürün ile Adıyaman dibek kahvesi sunmaktadır. Bunların biri Damla sakızlı, kakuleli ve sütlü-menengiç kahvesi olarak satışı devam etmektedir. Sizler de Adıyaman kervansaray kahvesi veya Adıyaman dibek kahvesi siparişi vermek için bizi arayabilir veya dilerseniz internet sitemiz yani web sitemiz üzerinden de sipariş vererek ücretsiz kargo ve kapıda ödeme kolaylığı ile alabilir ve bu lezzete kavuşabilirsiniz.

Tüm Türkiye’de her bölgede sipariş verebileceğiniz Tarihi Adıyaman kahvesi sizi gerçek bir lezzet ile tanıştıracaktır. Bir kere tükettiğinizde bağımlı hale geleceksiniz. Kahve tiryakilerinin bırakamayacağı eşsiz bir kahvedir. Sadece satış değil kahve ile ilgili size farklı ve güzel bilgiler vermeye devam edeceğimiz bu platform ile eğer dilerseniz işletmemizi ziyaret ederek de yine çalışanlarının güler yüzlü ve profesyonel oluşu ile yeni bir hayranlık uyandıracaklardır. Ayrıca sizleri Tarihi Adıyaman dibek kahvesini yerinde içmeye de bekleriz.

Tarık YAPICI ile lezzet kervanına sizde katılın

Adıyaman dibek kahvesi

adıyaman kervansaray kahvesi